Orkla Hakkında

1854 yılında Norveç’te kurulan “Orkla Group” Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biridir. CuraMed’in üretici firması olan “Orkla Sağlık” da bir Orkla Group kuruluşudur. Gıda takviyesi üretimi alanında 167 yıllık tecrübeye sahip olan Orkla Sağlık, 40’tan fazla ülkede 100’den fazla ürünü ile milyonlarca insanın sağlığını korumasına yardımcı olur. Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, Polonya ve Baltık ülkelerindeki kendi şubeleri ile İskandinav coğrafyasında gıda takviyesi alanında liderdir. Bu ülkelerin yanı sıra diğer birçok Avrupa ülkesinde, Orta Doğu ve Uzak Doğu ülkelerinde de distribütörlükleri bulunmaktadır. Yaklaşık 15.000 çalışanının gücüyle yıllık 5 Milyar Euro büyüklüğünde bir ciroya sahiptir.

Orkla Sağlık, Türkiye’de de Möller’s, Gerimax ve Litozin gibi Avrupa’nın bilinen gıda takviyeleri ile bulunur. “Sağlıklı Yaşamı Kolaylaştırır” misyonuyla çalışmalarına devam eden Orkla Sağlık, “kaliteli üretim” anlayışından ödün vermeden, uluslararası yüksek kalite standartlarında üretim yaparak insan sağlığına hizmet verir.

CuraMed® Doğal Kolostrum

CuraMed®, kolostrum içeren pastil ve çiğnenebilir formdaki tek takviye edici gıda markasıdır.

32 yıllık başarı hikayesine sahip olan CuraMed®, 1989’da Norveç’te üretilmeye başlanmış ve kullanımı Avrupa ülkelerine yayılmıştır.

CuraMed®, yenilikçi sağlık ürünleri geliştiren, üreten ve pazarlayan Norveçli bir girişimci aile tarafından geliştirilmiştir. Kurucu Kåre Fonneløp, inek kolostrumu içeriğine sahip, gelişmiş ve patentli üretim teknolojisi kullanılmış takviye edici gıdalar üretmiştir.

Yapılan bilimsel araştırmalar ışığında, sağlık profesyonellerince test edilen CuraMed® pastilleri üretilmeye başlanmıştır.

1997 yılında, kolostrum etken maddeli CuraMed® ürünlerinin başarısından dolayı, kurucu Kåre Fonneløp Norveç’te “yılın girişimcisi” ödülüyle ödüllendirilmiştir.

Günümüzde, inek kolostrumuna ilave olarak vitaminler, bitki ekstreleri gibi birbirinden farklı içeriklerle zenginleştirilerek çeşitlendirilmiş olan CuraMed®, markası, 30 yıla yakın zamandır Dünyada birçok ülkede milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

Danimarka’dan ithal edilen CuraMed® tutti frutti ve CuraMed® limon, doğal inek kolostrumu ve vitamin içerikleriyle iki farklı formda, ecza depoları aracılığıyla Türkiye’deki tüm eczanelerden satışa sunulmaktadır.

Pastil ve çiğnenenebilir form olarak kolaylıkla tüketilebilen ve lezzetli tada sahip olan CuraMed® tutti frutti ve CuraMed® limon, hem 4-10 yaş grubu çocukların, hem de 11 yaş üzeri ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Sorularınızı whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. WhatsApp